Görme Engelliler

OKUL-AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ YAPILDI

Okulumuzda 2013- 2014 eğitim Öğretim yılı için Okul-Aile Birliği seçimleri yapıldı. Okul-Aile Birliği toplantısına  velileri yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

Toplantıda Okul Müdürümüz Nusret ÇİFTCİ 2012-2013 yılında Okul-Aile Birliği başkanlığı yapan Ayfer KAPTAN ve Okul Aile Birliği yönetimine ve destek olan velilere teşekkür etti. Ayrıca başkan ve  yönetim kuruluna teşekkür plaketi takdim etti.

Okul Müdürü ÇİFTCİ; 2012-2013  eğitim-öğretim  yılında  Okul-Aile Birliği ile çok güzel ve verimli işlere  imza atıldığını belirtti. Yeni yönetimle de aynı verimlilikte çalışmalar yürüteceklerini belirtti. Konuşmanın ardından başkanlık divanı oluşturularak bir önceki yılın Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Raporları okunarak ibraz edildi.

Yapılan seçimde İgsaş Ortaokulu Aile Birliği yönetimine Sibel ÜRETMEN, Aylin DEMİRELLİ, Havvagül ÖZÇELİK ,Seval DOĞAN ,Halime GÖKÇE, Neslihan ATEŞ ve Semra GÜLTEKİN seçildi. Denetleme kuruluna ise İrfan ÖZÇELİK seçildi. Yeni Yönetim kurulumuza görevlerinde başarılar diliyoruz...